Nesiseka gyvenime? Greičiausiai nesilaikote 7 Visatos dėsnių

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Dažnai žmonės skundžiasi gyvenimu ir klausia savęs, kodėl jis toks jiems neteisingas ir negailestingas. Tačiau mažai kas žino, jog ne pasaulis kaltas, o tiesiog mes patys kažką darome ne taip.

Visatoje mes tarsi plaukiojame pastoviai judančiame vandenyje. Čia, galima sakyti, ir slypi didžiausia gyvenimo paslaptis. Mes visada kažkur link judame, ir viskas juda aplink mus. Visur yra virpesiai ir energija, pritraukianti tokią pačią energiją. Viskas yra energija, taip pat ir mūsų mintys, žodžiai. Jie yra virpesiai, kuriuos mes siunčiame į Visatą.

Kuomet susikaupiame, mūsų virpesiai tampa stipresni ir dažnesni. Mūsų mintys – kosminių bangų energijos, kurios prasiskverbia į Laiką ir Erdvę. Tokiu būdu, koncentracija į kažkokią mintį ar idėją iššaukia panašius to paties dažnio virpesius. Dažnai žmonės skundžiasi gyvenimu ir klausia savęs, kodėl jis toks jiems neteisingas ir negailestingas. Tačiau mažai kas žino, jog ne pasaulis kaltas, o tiesiog mes patys kažką darome ne taip. O dar dažniau mes tiesiog nežinome, kaip daryti teisingai.

Tai, ką žmonės vadina likimu, iš tiesų yra griežti Visatos dėsniai, kurie veikia mūsų gyvenime. Kai gyvenime prasideda problemos, dažniausiai kaltiname kitus žmones ir aplinkybes. Mes jų nekenčiame, kovojame su jais ir stengiamės pašalinti iš savo gyvenimo. Ir nesuprantame, kad jie – tiesiog likimo vykdytojai, o likimo šaknys – mumyse.

Visatoje yra 7 esminiai ir pagrindiniai dėsniai, pagal kuriuos ji egzistuoja. Kiekvienas iš šių dėsnių yra savaip reikalingas ir svarbus. Jie veikia visada ir visur, nepriklausomai nuo to, ar mes juos žinome, suprantame ir jų norime. Jų nežinojimas neatleidžia mūsų nuo atsakomybės, o žinojimas gali padėti nedaryti klaidų, pasiekti harmoniją savo gyvenime ir gyventi laimingai.

Jūs galite šiuos dėsnius panaudoti, kad pritrauktumėte į savo gyvenimą turtus, sveikatą ir nuostabius santykius.

1. Atsinaujinimo dėsnis

Jeigu trokštate naujo palto, išmeskite seną. Jeigu reikia naujų batų, atiduokite senus tiems, kas jų apskritai neturi. Jeigu reikia naujų drabužių, peržiūrėkite savo spintą. Kas netinkama – išmeskite, kas tinkama – paaukokite labdarai. Prisiminkite, kad nauja ateina tik tada, kai atsikratote seno.

2. Cirkuliacijos dėsnis

Būkite pasirengę paleisti tai, kas jau jums nepriklauso. Jeigu jūsų mylimas žmogus susirado kitą, supraskite, kad meilė ateis pas jus tik tada, kai jūsų širdis bus laisva. Paleiskite ir palinkėkite sėkmės tiems, kurie jums jau nepriklauso. Tai gali būti mylimi žmonės, suaugę vaikai ir pan.

3. Traukos dėsnis

Norėti reikia atsargiai, nes norai išsipildo. Turite suprasti, kad mintys materializuojasi. Kiekviena mūsų mintis turi savo energiją, kurios dėka mūsų svajonės tampa realybe. Jeigu mintyse neįsivaizduosite savęs sėdinčio prie jaukaus nuosavo namo židinio, to niekada nebus ir realybėje.

4. Davimo ir gavimo dėsnis

Prisiminkite, kad jei kažką duodate, tai jums sugrįš dešimteriopai. Gal ne rytoj, ar poryt, tačiau faktas, kad jūs ne tik imate, bet ir dalinatės, nebus užmirštas Visatoje. Jeigu esate laimingas, pasidalinkite laime su aplinkiniais, apkabinkite juos, pasakykite komplimentą. Svarbu, kad suprastumėte, kad tik nuoširdžiai duodant pritrauksite dar daugiau gėrio į savo gyvenimus.

5. Dešimtinės dėsnis

Turite susitaikyti su tuo, kad Visata visada pasiims savo dešimtinę. Tai tarsi savotiškas avansas ir jūs niekada nežinosite, kada jis jums sugrįš. Bet sugrįš jis nebūtinai pinigų pavidallu. Tai gali būti ir sveikatos pagerėjimas, nauji reikšmingi santykiai, susitaikymas su jums svarbiu žmogumi ir t.t. Tad kitą kartą, kai pamesite kokį nors savo mylimą daiktą, nenusiminkite – tai savotiškas avansas, kurį sumokėjote Visatai. Tai tie 10 proc., kurie ateityje tikrai sugrįš jums labiausiai norimu pavidalu.

6. Atleidimo dėsnis

Jeigu neišmoksite atleisti, kaupsite pyktį ir kerštą – negalėsite priimti turto, kuris jums priklauso. Visata tiesiog neras tam vietos. Jeigu jūsų kūnas ir siela užpildyti neapykanta, meilė negalės joje rasti vietos. Jūs privalote įsisąmoninti, kad tik atsikračius neigiamų jausmų jus gali aplankyti sėkmėir laimė.

7. Poliariškumo dėsnis

Visa Visata yra poliariška ir viskas, kas joje yra, turi savo poliariškumą. Visada yra kairė pusė ir dešinė, galas ir priekis. Jei yra gėris, yra ir blogis. Jei jūsų gyvenime įvyksta kas nors blogo, tuomet tame yra ir gėrio. Visuomet žmonėse ir visose situacijose ieškokite tik gėrio. Pozityvus mąstymas jūsų prote leis jums pasijusti daug geriau. Ir to, apie ką galvojate, automatiškai padaugės jūsų gyvenime.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai